VŠECHNO SE DĚJE TAK, JAK MÁ

Dopis milované bytosti
Je zajímavé pozorovat, že když se lidem něco nelíbí, vždycky nejdřív hledají příčinu vně. U druhých – protože oni jsou jiní, než bychom si představovali. Měli by tohle a támhleto dělat jinak, jinak reagovat, nejlépe podle našich představ. Ale takhle to přece nemůže fungovat…
Tím nechci říct, že je chyba na naší straně. Na naší straně zůstává JEN důvod, pro který jsme si právě takového člověka přitáhli do své blízkosti. Takže z toho je třeba vycházet.
Když tak pročítám tvoje slova během dnes již loňského roku, stále se to točí dokola. Stále stejný problém, stále stejný pokus dosáhnout nějakou změnu u druhých…A já se stále dokola snažím přesvědčit tě, moje milá, abys pochopila, že neexistuje chyba, nebo skutečnost, že je něco špatně. Takže to zkusím trpělivě znovu. Možná by bylo fajn si následující text někde opsát, protože a to mi věř, se budu opakovat, neboť i tvá slova se točí stále ve stejném kruhu. Tak tedy:
Myslím je třeba si dobře zapamatovat 3 zásadní věci. Jsou dány a jakýkoli boj proti nim je marný. Vývoj jde vždy ve směru hodinových ručiček a pohyb opačný vede k destrukci všech zúčastněných…
Zásada č.1 – měj na paměti znamení a jejich vlastnosti.
Prostě to má každý člověk dáno, že má sklon se „pohybovat“ nějakým způsobem. U vás obou je to pohyb dvou zvířat: býka a raka. Představ si jejich vzájemné setkání. Býk hrabe nohou pod sebe, hlavu skoněnou a z nozder šlehá oheň. Během této přípravy si uvědomuje svoje představy a jakmile má jasno, vyrazí kupředu, aby je zrealizoval. Je to zemské znamení, které chce dosáhnout cíle a mít jasno a trvalý klid. Rak je znamení vodní a stejně jako voda mění svoji klidnou hladinu v neklidnou, čistou v zakalenou, je stále v pohybu myšlenek, emocí, strachů a pochybností. Je řízen měsícem, který je občas jasný a občas raději skrytý a tajemný. Občas vyrazí kupředu, aby zrealizoval své čisté záměry, kterým skutečně věří. Občas se zarazí, váhá a vezme zpátečku. Je to snílek, a tak předpokládá, že jeho cesta bude čistá, bez překážek. Jenže ouvej. Narazí na býka, který se vydal zrealizovat, co po právu jeho jest…
A teď se ti dva setkají. Pokud vzájemně přijmou výjimečnosti a zvláštnosti jeden druhého a mají dostatek síly a lásky, dokáží se respektovat a případné překážky a rozdílnosti ZÁKONITĚ plynoucí z rozdílných povah zvládat s vědomím ZMÍNĚNÉHO s nadhledem a bez malicherností, pak mají vyhráno.
Zásada č.2 – znalost ascendentů, což jsou v případě vás obou lvi (datum narození ustupuje ascendentu zpravidla ve vypjatých situacích, kdy oba zúčastnění něco řeší). Byla jsi svědkem naší „hádky“ a viděla, jak to funguje. Lvi jsou ohniváci, milují se a stejně intenzivní je jejich „souboj o pravdu“, rozuměj souboj o hov.. 🙂
Lítají třísky a s tím se musí počítat. Je to pro silné povahy a třeba si pamatovat, že jak rychle vzplane oheň sváru, tak rychle uhasne. Přetlak se uvolní a je klid. Zůstala „jen“ láska. 
Zásada č.3 je o respektování A9P. Jsi energie dřeva a T energie ohně. Jsi jeho energetická matka a ta má energetické dítě povzbuzovat, chválit, oznámit, co se jí nelíbí, a nechat být. Moudré dítě pak bude hledat – a ono je najde – způsoby, jak se své hodné milující energetické mamince zavděčit. Protože jediné, po čem touží, je mateřská láska, pochvala, jistota maminčiny náruče. Takhle to funguje ve vztahu, takhle to jede v rámci energetické růžice. Na tobě je, abys jako energtická matka nacházela způsoby, jakými budou tvoje výživná polínka podporovat hřejivý ohýnek partnerův. A v tom je skryta celá pravda. Nic víc, ani nic míň v tom nehledej. Víc ti neporadím. Vytiskni, nebo napiš si někam tahle slova, nebo zkopíruj, udělej to, jak chceš. Pročítej si to stále a vracej se k tomu, až to naplno pochopíš. Protože pokud to pochopíš, přestaneš bojovat s větrnými mlýny a život se ti změní. Přijmeš to, co ti život nadělil a váš společný život bude ráj. To je začátek i konec tajemství života.
Musím přiznat, že mi nějaký čas trvalo, než jsem tu jednoduchou pravdu pochopila. Tolik trápení a výčitek, slz a zloby. Tolik marných snah HO předělat…tudy cesta nevede. Jediný směr – PŘIJMOUT to, co je, protože právě tohle k nám do života přišlo jako největší dar pro nás. Dar toho, co právě ted POTŘEBUJEME.
Hodně štěstí, Pa