VŠECHNO JAK MÁ BÝT…

Vánoce se blíží, a tak si uvědomuji, že to je hezkých pár dní, co se chystám natočit své další video. Člověk míní, život mění…

Stalo se, že přišlo téma pro mě více potřebné. Období zimy vnímám jako výzvu na druhou. Dle A9P jsem energie vody, zimy, vztahů, strachů, uší, kolen, ledvin. Několik roků klid. A pak… Letošní zima je pro mě aktuální. Neboť některá témata jsou „aktuální“ od dětství.

Jako „hrdý“ lev jsem často a ráda bojovala proti všemu, co se mi nelíbilo. Ego si nabíhalo hlavou proti zdi. Znovu a znovu. Výsledek? Čím více jsem bojovala proti něčemu, tím více jsem předmět boje posilovala. Kam cílím, tak sílím.

Učím se jít na věci jinak. Vnímat souvislosti a chápat, proč si přitahuji, co právě potřebuji. A tak aktuálně léčím vztahy s nejbližšími, které jsem kdysi odmítala poslouchat. Snad proto jsem utíkala do hluchoty vždy, když duše byla svědem jejich ubližování si.

Přijímám odpovědnost za svoji volbu „tenkrát“ a s vědomím potřeby ono téma zažít odpouštím. S vděčností přijímám dar ne-moci. Občas přijde, aby mě přibrzdila. Abych, načas odkloněná od hlasů okolo, naslouchala hlasu v sobě. Děkuji za možnost uzdravovat, co je (nejen) pro mě tolik důležité. Jsem šťastná, že smím být u toho.

Malým poděkováním zde je úžasná přednáška, kterou velmi ráda sdílím.

Nádherný čas adventní všem.