TVOŘÍM SVOJI SKUTEČNOST

Cítím se být slabý či nedůležitý? To se může stát každému. A proč jsem tomu uvěřil? A je něco takového možné, abych byl já či kdokoliv jiný nedůležitý? Pro koho jsem nedůležitý? Kdo o tom rozhoduje?
Ve finále o tom rozhodujeme pouze my sami. Co to je, nedůležitost? Ve finále je to iluze, oddělení od jednoty s duší a Bohem. Ve světle vlastní duše je moje hodnota či nehodnota pouhou smyšlenkou. Hodnota je vlastní všemu, co existuje. A nehodnota je něco, co vůbec není. Jak by mohlo být něco nehodnotné? Vše je součástí Boha. Vše je součástí celku.
(Antonín Baudyš)

P.S. Uprostřed tmy, odděleni od duše, děkujeme za paprsek světla-poznání. Osvobození a uzdravení duše splynutím v jednotě s Bohem následně potvrzují Vaše slova, pane Antoníne, za které děkuji.

Vědomi si souvislostí svých ne-náhodných voleb přebíráme plnou odpovědnost za ně.  Za rodiče, jejichž trénink byl přesně takový, jaký jsme potřebovali. Za partnery, kolegy, děti…  Je marné nadále posilovat vše, s čím jsme dříve bojovali. To je cesta destrukce. Nemá vítěze. Jsou jen poražení.

Nemá smysl vracet se k tomu, co už nezměníme. Nadávat, litovat, být obětí.

Nemá smysl žít strachem toho, co bude. Dopředu se obávat katastrofických scénářů, a tím je de facto tvořit.

Existuje cesta. Prožívat teď a tady vše, co dělám. Mé prsty tančí na klávesnici a tvoří další krásný příběh. Kam cílím, tam sílím 🙂