ORGONITY – jsme malé, ale šikovné

 

Jako dítě jsem neměla příliš kladný vztah ke všemu, co rostlo z hlíny. Snad za to mohou vzpomínky na sezonní práce se zahradou spojené.
I kytky v panelovém bytě vždy vycítily můj vztah k nim a systematicky odmítaly stát se součástí mého příjemného bydlení. Navzdory péči o ně si zcela nezodpovědně chřadly.
Seznámila jsem se s Kamilem. Kamil mě seznámil s orgonity. Orgonity jsem seznámila s kytkami. Ty se zbláznily. Radostí.
Cítí se dobře, vypadají zdravě a spokojeně. Konečně začaly dělat to, co je jejich posláním. Staly se součástí příjemného bydlení. Kytky i orgonitky.
A my?

Cítíme se dobře, vypadáme zdravě…
 k orgonitům květiny
Více k orgonitům:  http://orgonity.vbrne.info/kontakt.html

Orgonity hezky fungují 🙂

(Kamil, 19. 9. 2011 1:26)

Usmívám se nad milým popisem reakcí květinek na orgonit. Během tří let přibývá zajímavých zkušeností, protože když se orgonit umístí k unavenému a stále zatěžovanému organismu (člověk i květina), tak skutečně dojde k výrazné a viditelné úlevě od vnějších patogenních vlivů a rostlinka pookřeje a vzpamatuje se, člověku se lepší spí i daří, vitalita a imunita vzrůstají, je to prostě fajn 🙂

Re: Orgonity hezky fungují 🙂

(Eva, 19. 9. 2011 21:11)

Kamči, děkuji i za další zajímavý odkaz:
http://zony.vbrne.info/kubes.html

Re: Re: Orgonity hezky fungují 🙂

(Kamil, 12. 11. 2011 13:05)

Je zajímavé si tu stránku přečíst, zjistit, kolik prvků jako železo, vápník a dalších je odlučováno z chemicko elektrických vazeb v těle a kolik vzniká nemocí tím, že spíme v silném poli, ale hlavně potom to měření – vidět, jak reaguje tělo či rostliny ve smyslu biorezonance na elektromagnetická a geostatická pole a kde všude se to nachází. Krom geopatogenních zón a spodní vody všem rád změřím přesnými přístroji i elektrosmog a mikrovlnná pole. Vyhněte se negativním vlivům, podráždění a podpořte své zdraví, spánek a imunitu… http://zony.vbrne.info

Re: Re: Re: Orgonity hezky fungují 🙂

(Eva, 13. 11. 2011 12:25)

Je neuvěřitelné, jak taková malá věcička dokáže pomoci nejen nám lidem, ale i zvířatům a rostlinám /aniž bychom jim něco namlouvali/. Bez dalších potřebných investic, údržby, či jakýchkoli starostí spojených s jejich pobytem u nás. Bohužel, stále málo lidí o existenci orgonitů vůbec tuší. Nabízí se otázka, proč nám nejsou implantovány do našeho podvědomí stejně jako v reklamách nabízené ´zdravé produkty´. O jejich účincích na nás by se mohly vést dlouhé diskuse.
Myslím, že víme…